آرایشگاه خوب برای کاشت ناخن در ستارخان

آرایشگاه برای کاشت ناخن در ستارخان

ناخن که در حالت کلی به صدف ناخن اطلاق میشود دارای محاسن و مزایایی میباشد . ناخن به عنوان یک عضو کراتینی بدن حالت محافظت نوک انگشتان ، نمایشگر سلامتی بدن و با اعمال آرایش و زیبایی بر روی ناخن ها ، به یکی از اندام های زیبایی بانوان تبدیل می گردد. یکی از این خدمات که برای زیبایی خانم ها استفاده میشود کاشت ناخن مصنوعی است.

دلایل استفاده خانم ها از کاشت ناخن مصنوعی

خانم‌ها به دلایل مختلفی کاشت ناخن مصنوعی را انجام می‌دهند؛ برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌هایشان، بطور مثال برای پوشاندن ناخن‌هایی که به گفته خودشان رنگ و روی زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن های ضعیف و شکننده دارند و همچنین افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند بسیار مناسب است چون مانع آنها می‌شود. این ناخن‌های مصنوعی در اندازه‌های گوناگون و در رنگ‌های طبیعی و متنوعی موجود می‌باشند. برای عمل کاشت ناخن می‌بایست موارد زیادی را رعایت کرد، ابزار و مواد کاشت ناخن را شناخت و در صورت تصمیم برای انجام، این کار را زیر نظر متخصصین در ستارخان این انجام داد.

⭐⭐فرصت استثنائی برای داشتن ناخن های زیبا در شب عید⭐⭐

❇کاشت ساده
❇کاشت هلویی
❇بیبی بومر و انواع کاشت گریم
❇ترمیم
❇ترمیم بیبی بومر وگریم
❇شکسته
❇مانیکور ساده
❇مانیکور روسی و خیس
❇ژلیش و انواع دیزاین با کم ترین قیمت

آرایشگاه زنانه خوب در ستارخان

آرایشگاه زنانه خوب با قیمت مناسب در ستارخان جزو مهترین موضوعاتی هستند که بیشتر خانم های منطقه ستارخان  در مورد آن در حال تحقیق هستند تا بهترین آرایشگاه زنانه را با قیمت مناسب برای انجام خدمات آرایشی پیدا کنند.

خدمات آرایشگاه زنانه در محدوده ستارخان

در آرایشگاه‌ زنانه ما در خیابان ستارخان غرب تهران خدمات مختلفی برای بانوان از جمله کوتاهی موی زنانه ، رنگ و مش ، خدمات ابرو ، کاشت ناخن و مژه ،‌ هایلایت و بسیاری از کارهای دیگر برای مشتریان انجام میدهد.ما در ستارخان کلیه خدمات آرایشگری را توسط متخصص خودش برای شما انجام خواهیم داد ولی با قیمت مناسب .

خدمات آرایشگری زنانه در محدوده ستارخان

اصلاح ابرو و صورت زنانه
میکاپ بی نظیرو ویژه
شنیون
براشینگ
رنگ مو با بهترین مواد ورنگهای ترکیبی
کاشت مژه والیوم ، 3D….طبیعی ، تارتار ، ابریشمی ، عروسکی ، و….داعم
اکستنشن مژه معمولی که تا 2 هفته ماندگاری داره
تاتو ، هاشورابرو ، فیبروز ، خط چشم ، رژلب داعم وکلیه خدمات تاتو توافقی